Like Button (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Position
cs: Pozice

en: Labels
cs: Názvy

en: English
cs: Anglicky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Style
cs: Styl

en: German
cs: Německy

en: Russian
cs: Rusky
