Like Button (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Position
hi: स्थान

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Japanese
hi: जापानी

en: Style
hi: अंदाज

en: German
hi: जर्मन

en: Russian
hi: रूसी
