Like Button (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Russian
km: រុស្ស៊ី
