Like Button (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್
