Like Button (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Position
mr: स्थान

en: English
mr: इंग्लीश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: German
mr: जर्मन

en: Russian
mr: रशियन
