Like Button (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Position
nl: Positie

en: English
nl: Engels

en: Japanese
nl: Japans

en: Style
nl: Stijl

en: German
nl: Duits

en: Russian
nl: Russisch
