Like Button (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Position
oc: Posicion

en: Labels
oc: Etiquetas

en: English
oc: Anglés

en: Japanese
oc: Japonés

en: Style
oc: Estil

en: German
oc: Alemand

en: Russian
oc: Rus
