Like Button (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Position
sk: Pozícia

en: English
sk: Angličtina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Style
sk: Štýl

en: German
sk: Nemčina

en: Russian
sk: Ruština
