Like Button (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Statistics
sl: Statistika

en: Position
sl: Položaj

en: English
sl: Angleščina

en: Japanese
sl: Japonščina
