Like Button (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Statistics
sq: Statistikat

en: English
sq: Anglisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: German
sq: Gjermanisht

en: Russian
sq: Rusisht
