Like Button (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Position
tr: Konum

en: English
tr: İngilizce

en: Japanese
tr: Japonca

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: German
tr: Almanca

en: Russian
tr: Rusça
