Like Button (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Field
ast: Campu

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: English
ast: Inglés

en: Japanese
ast: Xaponés
