Like Button (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Language
bg: Език

en: Field
bg: Поле

en: Statistics
bg: Статистики

en: Email
bg: Е-поща

en: Button
bg: Бутон

en: Labels
bg: Етикети

en: English
bg: Английски

en: Japanese
bg: Японски

en: German
bg: Немски

en: Russian
bg: Руски
