Like Button (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Language
sv: Mál

en: Field
sv: Rein

en: Statistics
sv: Hagtøl

en: English
sv: Enskt

en: Japanese
sv: Japanskt

en: German
sv: Týskt

en: Russian
sv: Russiskt
