Like Button (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Russian
gu: રશિયન
