Like Button (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Field
ka: ველი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Button
ka: ღილაკი

en: Position
ka: პოციზია

en: English
ka: ინგლისური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Style
ka: სტილი

en: German
ka: გერმანული
