Like Button (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍
