Like Button (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Language
no: Språk

en: Field
no: Felt

en: Statistics
no: Statistikk

en: Email
no: E-post

en: Button
no: Knapp

en: Position
no: Posisjon

en: Labels
no: Etiketter

en: English
no: Engelsk

en: Japanese
no: Japansk

en: Style
no: Stil

en: German
no: Tysk

en: Russian
no: Russisk
