Like Button (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Field
ta: புலம்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Button
ta: விசை

en: Position
ta: இடம்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Style
ta: பாணி

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்
