Like Button (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Field
ur: فیلڈ

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Email
ur: ای میل

en: English
ur: انگریزی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: German
ur: جرمن

en: Russian
ur: روسی
