Like Button (7.x-1.11) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Language
jv: Basa

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Error
jv: Salah

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
