Like Button (7.x-1.13) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Field
nn: Felt

en: Error
nn: Feil

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter
