Like Button (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Position
am: ቦታ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ
