Like Button (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Language
be: Мова

en: Field
be: Поле

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: English
be: Ангельская

en: Japanese
be: Японская

en: German
be: Нямецкая

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)
