Like Button (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Email
bn: ইমেইল

en: English
bn: ইংরেজী

en: Japanese
bn: জাপানী

en: German
bn: জার্মান
