Like Button (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Field
cy: Maes

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Voting
cy: Pleidleisio

en: Position
cy: Lleoliad

en: English
cy: Saesneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Style
cy: Arddull

en: German
cy: Almaeneg

en: Russian
cy: Rwseg
