Like Button (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།
