Like Button (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Field
hy: Դաշտ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: English
hy: Անգլերեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն
