Like Button (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Field
is: Svæði

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Email
is: Netfang

en: Position
is: Staðsetning

en: English
is: Enska

en: Japanese
is: Japanska

en: Style
is: Stíll

en: German
is: Þýska

en: Russian
is: Rússneska
