Like Button (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Statistics
jv: Statistik

en: English
jv: Basa Inggris

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Russian
jv: Russia
