Like Button (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Field
kk: Өріс

en: Statistics
kk: Статистика

en: English
kk: Ағылшын

en: Japanese
kk: Жапон

en: German
kk: Неміс

en: Russian
kk: Орыс
