Like Button (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Field
ku: خانە

en: Statistics
ku: ئامار

en: Email
ku: ئیمێل

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Japanese
ku: یابانی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Russian
ku: ڕووسی
