Like Button (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Field
mn: Талбар

en: Statistics
mn: Статистик

en: Email
mn: Имэйл

en: English
mn: Англи

en: Japanese
mn: Япон

en: German
mn: Герман

en: Russian
mn: Орос
