Like Button (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Russian
my: ရုရှား
