Like Button (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Email
ne: ईमेल

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Japanese
ne: जापानीज

en: German
ne: जर्मन
