Like Button (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Field
nn: Felt

en: English
nn: Engelsk

en: Japanese
nn: Japansk

en: German
nn: Tysk

en: Russian
nn: Russisk
