Like Button (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Button
ps: تڼۍ

en: Position
ps: ځاى

en: English
ps: انګرېزي

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Style
ps: ډول

en: Russian
ps: روسی
