Like Button (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: English
sr: енглески

en: Japanese
sr: јапански

en: German
sr: немачки

en: Russian
sr: руски
