Like Button (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Language
te: భాష

en: Field
te: ఖాళీ

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Position
te: స్థానం

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Style
te: శైలి

en: German
te: జర్మన్

en: Russian
te: రష్యన్
