Like Button (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Language
az: Dil

en: Statistics
az: Statistika

en: Position
az: Vəzifə

en: English
az: İngilis

en: Style
az: Stil

en: German
az: Alman
