Like Button (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Statistics
ro: Statistici

en: Position
ro: Poziție

en: Labels
ro: Etichete

en: English
ro: Engleză

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Style
ro: Stil

en: German
ro: Germană

en: Russian
ro: Rusă
