LimeSurvey Sync (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: none
bg: не

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Summary
bg: Обзор

en: Statistics
bg: Статистики

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Options
bg: Параметри

en: Node
bg: Материал

en: Never
bg: Никога

en: Comment
bg: Коментар

en: Filter
bg: Филтър

en: Other
bg: Други

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Successful
bg: Успешни

en: Apply
bg: Търси

en: and
bg: и

en: @type %title has been created.
bg: @type %title е създаден/a.

en: @type %title has been updated.
bg: @type %title е актуализиран/a.

en: Yes/No
bg: Да/Не

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
bg: Лесно за разчитане от машина име на съдържанието. Този текст ще бъде използван за конструиране на URL-то на съответната<em>създай съдържание</em> страница. Това име може да съдържа само малки букви, цифри и долни тирета. Долните тирета ще бъдат превърнати в тирета при конструирането на URL-то на <em>създай съдържание</em> страницата.

en: The machine-readable name %type is already taken.
bg: Лесното замашинно разчитане име %type е вече заето.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
bg: Невалидно лесно за разчитане от машина име. Моля въведете име различно от %invalid.

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
