LimeSurvey Sync (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (100 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Suffix
hu: Utótag

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: view
hu: megtekintés

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: none
hu: nincs

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Summary
hu: Összegzés

en: Section
hu: Szakasz

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Node
hu: Tartalom

en: Activated
hu: Bekapcsolt

en: Answer
hu: Válasz

en: Never
hu: Soha

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Disclaimer
hu: Korlátozott felelősségi nyilatkozat

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Desc
hu: Csökk

en: An error occurred
hu: Hiba történt

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: Other
hu: Egyéb

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: fields
hu: mezők

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Gender
hu: Nem

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: create
hu: létrehozás

en: Token
hu: Vezérjel

en: Extras
hu: Extrák

en: Successful
hu: Sikeres

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Ranking
hu: Rangsor

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Questions
hu: Kérdések

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: Synchronization
hu: Összehangolás

en: Form
hu: Űrlap

en: Available
hu: Elérhető

en: empty
hu: üres

en: Offset
hu: Eltolás

en: and
hu: és

en: Synchronize
hu: Összehangolás

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Answers
hu: Válaszok

en: Responses
hu: Válaszok

en: IP address
hu: IP-cím

en: Increase
hu: Nagyítás

en: Decrease
hu: Kicsinyítés

en: File upload
hu: Fájlfeltöltés

en: @type %title has been created.
hu: %title @type létrejött.

en: @type %title has been updated.
hu: %title @type frissítve lett.

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Yes/No
hu: Igen / Nem

en: Matching
hu: Egyezés

en: Node revision
hu: Tartalom változatai

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Array
hu: Tömb

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
hu: A tartalomtípus programok által használt neve. A nevet a rendszer többek közt a tartalomtípushoz tartozó beküldési oldal webcímének kialakításához fogja használni. Csak kisbetűk, számok és aláhúzás karakterek lehetnek benne. Az aláhúzásokat kötőjelekké változtatja a rendszer a tartalombeküldő oldal webcímének kialakításakor. A névnek egyedinek kell lennie.

en: The machine-readable name %type is already taken.
hu: Ez a programok által használt tartalomtípus név (%type) már foglalt.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
hu: Érvénytelen programok által használt név. %invalid nem elfogadható típusnév, mást kell választani.

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Expiry date
hu: Lejárat dátuma

en: Test result
hu: Teszteredmény

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hu: %invalid érvénytelen programok által használt név.

en: Editing
hu: Szerkesztés

en: Failure
hu: Sikertelen

en: Filter results
hu: Találatok szűrése

en: %type_name: Create new content
hu: %type_name: új tartalom létrehozása

en: %type_name: Edit own content
hu: %type_name: saját tartalom szerkesztése

en: %type_name: Edit any content
hu: %type_name: bármely tartalom szerkesztése

en: %type_name: Delete own content
hu: %type_name: saját tartalom törlése

en: %type_name: Delete any content
hu: %type_name: bármely tartalom törlése

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: 10 min
hu: 10 perc

en: Date submitted
hu: Beküldés dátuma

en: values
hu: értékek

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Edit answers
hu: Válaszok szerkesztése
