LimeSurvey Sync (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (40 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: none
ku: هیچ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Summary
ku: کورتە

en: Statistics
ku: ئامار

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Node
ku: گرێ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Other
ku: هیتر

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Available
ku: هەیە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: @type %title has been created.
ku: @type %title .دروست کرا

en: @type %title has been updated.
ku: @type %title نوێکرایه‌وه‌.

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Test result
ku: ئەنجامی تاقیکردنەوە

en: %type_name: Create new content
ku: %type_name: درووستکردنی ناوەڕؤکی نوێ

en: %type_name: Edit own content
ku: %type_name: دەسکاریکردنی ناوەڕۆکی خۆ

en: %type_name: Edit any content
ku: %type_name: دەسکاریکردنی هەموو ناوەڕۆکەکان

en: %type_name: Delete own content
ku: %type_name: سڕینەوەی ناوەڕؤکی خۆ

en: %type_name: Delete any content
ku: %type_name: سڕینەوەی هەموو ناوەڕۆکەکان
