LimeSurvey Sync (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (62 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: none
bo: མེད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Other
bo: གཞན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: fields
bo: གནས་ཁོངས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: empty
bo: སྟོང་བ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: and
bo: དང་

en: translate
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱེད

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: @type %title has been created.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: @type %title has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: Test result
bo: ཚོད་ལྟའི་མཇུག་འབྲས

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ལ་ཕན་ནུས་མེད། %invalid་མིན་པ་ཞིག་འཇུག་རོགས།

en: %type_name: Create new content
bo: %type_name། ནང་དོན་གསར་བ་བཟོ་བ

en: %type_name: Edit own content
bo: %type_name། རང་ཉིད་ཀྱི་ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: %type_name: Edit any content
bo: %type_name། ནང་དོན་གང་རུང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: %type_name: Delete own content
bo: %type_name། རང་ཉིད་ཀྱི་ནང་དོན་སུབ་པ།

en: %type_name: Delete any content
bo: %type_name། ནང་དོན་གང་རུང་སུབ་པ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
