LimeSurvey Sync (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (79 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: none
el: κανένα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Summary
el: Περίληψη

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Options
el: Επιλογές

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Never
el: Ποτέ

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Desc
el: Φθί

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Other
el: Άλλο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: fields
el: πεδία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Gender
el: Γένος

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: width
el: πλάτος

en: height
el: ύψος

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 2 hours
el: 2 ώρες

en: Form
el: Φόρμα

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: empty
el: κενό

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: and
el: και

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός

en: translate
el: μετάφραση

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: @type %title has been created.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title δημιουργήθηκε.

en: @type %title has been updated.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title ενημερώθηκε.

en: Yes/No
el: Ναι/Όχι

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Array
el: Πίνακας

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
el: Το μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα αυτού του τύπου ύλης. Το κείμενο αυτό θα χρησιμοποιηθεί για τη δημιουργία της διεύθυνσης URL της σελίδας <em>δημιουργίας περιεχομένου</em> για αυτό τον τύπο ύλης. Το όνομα πρέπει να περιέχει μόνο χαρακτήρες με μικρά γράμματα, αριθμούς και χαρακτήρες υπογράμμισης. Οι χαρακτήρες υπογράμμισης θα μετατρέπονται σε παύλες κατά τη δημιουργία της διεύθυνσης URL για τη σελίδα της <em>δημιουργίας περιεχομένου</em>. Το όνομα πρέπει να είναι μοναδικό.

en: The machine-readable name %type is already taken.
el: Το μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα %type είναι ήδη κατειλημμένο.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
el: Μη έγκυρο μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Εισάγετε ένα όνομα διαφορετικό του %invalid.

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Test result
el: Αποτέλεσμα δοκιμής

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
el: Μη έγκυρο μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Εισάγετε ένα όνομα διαφορετικό του %invalid.

en: Failure
el: Αποτυχία

en: %type_name: Create new content
el: %type_name: Δημιουργήστε νέο περιεχόμενο

en: %type_name: Edit own content
el: %type_name: Επεξεργαστείτε το δικό σας περιεχόμενο

en: %type_name: Edit any content
el: %type_name: Επεξεργαστείτε οποιοδήποτε περιεχόμενο

en: %type_name: Delete own content
el: %type_name: Διαγράψτε το δικό σας περιεχόμενο

en: %type_name: Delete any content
el: %type_name: Διαγραφή οποιουδήποτε περιεχομένου

en: Asc
el: Αύξ
