LimeSurvey Sync (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (46 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: enable
eo: ŝaltu

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: none
eo: neniu

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Never
eo: Neniam

en: Comment
eo: Komento

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: and
eo: kaj

en: @type %title has been created.
eo: @type %title estas kreita.

en: @type %title has been updated.
eo: @type %title estas ĝisdatigita.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
eo: La maŝinlegebla nomo de la enhavspeco. Ĉi tiu teksto estos uzata por konstrui la URL-n de la paĝo por <em>krei enhavon</em> por ĉi tiu enhavspeco. Ĉi tiu nomo povas konsisti nur el minusklaj literoj, numeroj, kaj substrekoj. Substrekoj konvertiĝos en dividstrekojn konstruante la URL-n de la paĝo por <em>krei enhavon</em>. Ĉi tiu nomo devas esti unika al ĉi tiu enhavspeco.

en: The machine-readable name %type is already taken.
eo: La maŝinlegebla nomo %type jam estas okupita.

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: %type_name: Create new content
eo: %type_name: kreado de nova enhavo

en: %type_name: Edit own content
eo: %type_name: Redaktado de propra enhvao

en: %type_name: Edit any content
eo: %type_name: Redaktado de iu ajn enhavo

en: %type_name: Delete own content
eo: %type_name: Forigado de propra enhavo

en: %type_name: Delete any content
eo: %type_name: Forigado de iu ajn enhavo

en: Asc
eo: kreske
