LimeSurvey Sync (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: enable
ka: ჩართვა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Date
ka: თარიღი

en: none
ka: არცერთი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Help
ka: დახმარება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Never
ka: არასდროს

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: fields
ka: ველები

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: empty
ka: ცარიელი

en: - All -
ka: - ყველა -
