LimeSurvey Sync (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (42 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Other
my: အခြား

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: %type_name: Create new content
my: %type_name: အသစ်ဖန်တီးရန်

en: %type_name: Edit own content
my: %type_name: ကိုယ်ပိုင် ဆောင်းပါးအား ပြင်ဆင်ရန်

en: %type_name: Edit any content
my: %type_name: မည်သည့် ဆောင်းပါး မဆို ပြင်ဆင်ရန်

en: %type_name: Delete own content
my: %type_name: ကိုယ်ပိုင် ဆောင်းပါးအား ပယ်ဖျက်ရန်

en: %type_name: Delete any content
my: %type_name: မည်သည့် ဆောင်းပါး မဆို ပယ်ဖျက်ရန်
