LimeSurvey Sync (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (76 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: enable
oc: activar

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: none
oc: pas cap

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Summary
oc: Resumit

en: Section
oc: Seccion

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Options
oc: Opcions

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Never
oc: Pas jamai

en: Comment
oc: Comentari

en: Filter
oc: Filtrar

en: Warning
oc: Avertiment

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Start date
oc: Data de començament

en: Other
oc: Autre

en: Anonymous
oc: Anonim

en: fields
oc: camps

en: Sort by
oc: Triar per

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Gender
oc: Sèxe

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: create
oc: crear

en: install
oc: installar

en: Token
oc: Geton (token)

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Apply
oc: Aplicar

en: Synchronization
oc: Sincronizacion

en: Form
oc: Formulari

en: Available
oc: Disponible

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: empty
oc: vide

en: Offset
oc: Decalatge

en: and
oc: et

en: Nid
oc: Nis

en: Responses
oc: Responsas

en: translate
oc: traduire

en: IP address
oc: Adreça IP

en: @type %title has been created.
oc: Lo contengut '%title', de tipe '@type', es estat creat.

en: @type %title has been updated.
oc: @type %title es estat actualizat.

en: Yes/No
oc: Òc/Non

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Array
oc: tablèu (Array)

en: The machine-readable name %type is already taken.
oc: Lo nom intèrne « %type » es ja utilizat.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
oc: Nom intèrne invalid. Mercés de picar un nom diferent de %invalid.

en: Copy of the revision from %date.
oc: Copiar la version del %date.

en: Test result
oc: Resultat del tèst

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
oc: Nom legible-per-la-maquina invalid. Picatz un nom diferent a %invalid.

en: %type_name: Create new content
oc: %type_name : Crear un contengut novèl

en: %type_name: Edit own content
oc: %type_name : Editar lo contengut pròpi

en: %type_name: Edit any content
oc: %type_name : Editar qualsevol contengut

en: %type_name: Delete own content
oc: %type_name : Suprimís lo contengut pròpi

en: %type_name: Delete any content
oc: %type_name : Suprimís qualsevol contengut

en: Master
oc: Maître
